pkksc2 logo

Panevėžio sportinikai Lietuvos dviračių sporto plento čempionate iškovojo 9 medalius skirtinguose nuotoliuose

LRDviračiųČNugalėtojai,PrizininkaiGargžduose Joninių savaitgalį vyko Lietuvos dviračių sporto plento čempionatas. Panevėžio  sportininkai buvo vieni iš lyderių, iškovoję 9 medalius skirtinguose nuotoliuose. Asmeninėse lenktynėse laikui jaunių grupėje 14,5 km trasoje nugalėtoja tapo A. Gedraitytė (21:26,96; DSK Fortūna/PKKSC/PRSSG), sidabro medaliu pasipuošė P. Patinskaitė (21:29,24; DSK Fortūna/PKKSC/PRSSG), ketvirtą vietą iškovojo Auksė Pikūnaitė (22:18,46; PKKSC/ „El-eko Sport“), 5- a buvo Karolina Motejūnaitė (22:24,13; DSK Fortūna /PKKSC/PRSSG). Jaunių vaikinų grupėje 25,4 km nuotolį įveikęs per 34:56,81 čempionu tapo Erikas Šidlauskas (DSK Fortūna /PKKSC). Jaunimo grupėje bronzos medalį iškovojo Kęstutis Vaitaitis (DSK Fortūna/ PKKSC/PRSSG). Jis 32 km trasoje sugaišo 42:55,95. Du kartus moterų elito grupėje vicečempione tapo Olivija Baleišytė (PKKSC/„El-eko Sport“). Ji asmeninėse lenktynėse laikui moterų elito grupėje 25,4 km trasoje sugaišo 37:13,21 min. ir pasipuošė sidabro medaliu, o grupinėse lenktynėse 109,4 km įveikė per 2:47,14 val. ir užėmė antrą vietą. Grupinėse lenktynėse moterų elito grupėje Akvilė Gedraitytė užėmė 4 vietą, Paulina Patinskaitė – 5-ą.

Skaityti daugiau: Panevėžio...

Panevėžio lengvaatlečiai pelnė prizines vietas

LJP prizininkaiKlaipėdoje vyko Lietuvos lengvosios atletikos jaunių pirmenybės. Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro ugdytiniams šypsojosi sėkmė.
Sidabro medalį bėgdamas 200 metrų nuotolį iškovojo Kristupas Seikauskas (23,34 sek). 400 m nuotolyje trečią vietą užėmė Mindaugas Berdešius (52,39 sek.). 5 kg kūjo metimo rungtyje trys panevėžiečiai iškovojo prizines vietas. Čempionu tapo Rokas Sabaliauskas (46,38 m), antrąją vietą iškovojo Paulius Susnys (42,33 m), trečias liko Tadas Palionis (41,10 m).

Panevėžio lengvaatlečiai džiaugiasi pasiekimais

received 1020216204811825 (2)Praėjusią savaitę Alytuje vyko Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynių lengvosios atletikos varžybos. Čia sėkmingai pasirodė Panevėžio miesto komandai atstovavę jaunieji lengvaatlečiai.

200 m bėgime 2 vietą užėmė Vesta Ručenko. Aukso medalį 400 m bėgime ir bronzos medalį 300 m bėgime su barjerais asmeninėse rungtyse iškovojo Miglė Mincytė. Septynkovės varžybose čempione tapo Agota Žurauskaitė. Aštuonkovės rungtyje antrą vietą užėmė Kasparas Bačianskas. Kūjo metimo rungtyje (4 kg) čempiono titulą iškovojo Domas Kanaverskis (48,56 m), o sidabro medaliu pasipuošė Benas Bareikis (43,11 m). Estafetinio bėgimo rungtyje (4 x 100 m) vicečempionėmis tapo Panevėžio jaunučių merginų komanda - A. Žurauskaitė, M. Mincytė, Gertrūda Petrulytė ir V. Ručenko. Jos tik 0,02 sek nusileido čempionėmis tapusioms Vilniaus sportininkėms.