pkksc2 logo

Lietuvos orientavimosi sporto čempionate – panevėžiečių sėkmė

28685681 773753789482785 1578225869384581120 oSavaitgalį Senasalio apylinkėse (Vilniaus r.) vyko Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis čempionatas. Varžybose sėkmingai pasirodė Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro ugdytiniai.

Per du šimtus orientavimosi sporto slidėmis entuziastų varžėsi sprinto ir estafečių trasose. Sprinto trasoje vicečempionais vaikų grupėse tapo Ugnė Gabreliūnaitė ir Tadas Mackevičius. Jaunučių amžiaus mergaičių grupėje čempione tapo Malvina Girinskytė, o berniukų 2 vietą pelnė Gytis Dauknys. Jaunių merginų grupėje vicečempione tapo Sandra Mažvilaitė.

Skaityti daugiau: Lietuvos...

Lietuvos lengvosios atletikos vaikų pirmenybės

P 20180302 171615 1Praėjusią savaitę Vilniaus lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos lengvosios atletikos vaikų pirmenybės. Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro ugdytiniai laimėjo du medalius. Varžybų vicečempionais tapo Mikas Makušinas (1000 m bėgimas, 3:24,28) ir rutulio stūmikė Austėja Budriūnaitė (11,43 m). Septintą vietą 60 m bėgime iškovojo Jonas Puodžiūnas (8,93 s), devinta 200 m bėgime finišavo Augustė Nemeikšytė (31,39 s). Sportininkus šioms varžyboms rengė treneriai R. Smilgys, J. Auga, V. Ščevinskas, R. Jakubauskas.