pkksc2 logo

Vyks Europos neįgaliųjų jaunimo žaidynės

20170528 115056Birželio 6-11 dienomis Brno (Čekija) vyks Europos neįgaliųjų jaunimo žaidynės. Į Lietuvos aklųjų sporto federacijos lengvosios atletikos rinktinės sudėtį įeina ir Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro auklėtiniai Rokas Ažubalis ir Simas Devainis. Juos treniruoja treneris Jonas Auga. Linkime jiems sėkmės.

KKSC rankininkams – bronziniai apdovanojimai

DSC 0621Gegužės 5-7 d. Kauno raj. Garliavoje vyko Lietuvos rankinio čempionato U-12 amžiaus grupės finalinės varžybos į kurias tarp keturių geriausiųjų komandų pateko be pralaimėjimų žaidusi visą reguliarųjį sezoną Panevėžio KKSC berniukų rankinio komanda. Panevėžiečiai pirmąją finalų dieną susitiko su Varėnos SC rankininkais ir galingai rungtyniavę nepaliko jokių vilčių priešininkui, nugalėdami rezultatu 29:15. Antrąją dieną KKSC rankininkai susitiko su Vilniaus SM „Tauras“ komanda. Nepavyko pirmasis kėlinys kurį 16:11 laimėjo vilniečiai, ir nors po pertraukos pavyko varžovus pasivyti, deja varžybų pabaigoje sėkmingiau žaidė Vilniaus komanda ir nugalėjo 23:21. Paskutinę varžybų dieną laukė praėjusių metų čempionai, Eisiškių A. Ratkevičiaus SM komanda, kur ir sprendėsi, kas taps Lietuvos U-12 nugalėtojais. Nuo pat varžybų pradžios užvirė atkakli kova. Pirmajame kėlinyje pranašiau žaidė panevėžiečiai, o antrajame kėlinyje po emocingų atkaklių varžybų švieslentė rodė taikų rezultatą 20:20.

Skaityti daugiau: KKSC rankininkams...