pkksc2 logo

Baigėsi 2016-2017 metų krepšinio sezonas

DSC 0145Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro sporto komplekso „Aukštaitija“ salėje šurmuliavo gausus būrys svečių, trenerių, ugdytinių, tėvelių. Baigėsi krepšinio 2016-2017 metų sezonas, tad visi susirinko į uždarymo šventę pasidžiaugti laimėjimais, palydėti abiturientus į naują gyvenimo etapą, padėkoti už nuveiktus darbus Panevėžio, Lietuvos labui, išbandyti save įvairiuose konkursuose.

Apie 320 ugdytinių Panevėžio KKSC mokosi krepšinio abėcėlės. Mažieji dar tik semiasi žinių, tuo tarpu paaugę jau dalyvauja varžybose. 2016-2017 m. sezone net 16 komandų dalyvavo skaitlingiausioje pagal komandų skaičių Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje, dalyvauta moterų „Akvilės“ krepšinio lygoje, JR.NBA – Lietuva vaikų čempionate, Panevėžio m. vyrų pirmenybių A ir B lygos varžybose, įvairiuose turnyruose išvykoje ir Panevėžyje.

Skaityti daugiau: Baigėsi 2016-2017...

Lietuvos orientavimosi sporto čempionatas bėgte

18836000 10211001569727896 3449663544010406914 nSavaitgalį Lazdijų apylinkėse, Bestraigiškės miške vyko Lietuvos orientavimosi sporto čempionatas bėgte vidutinėje trasoje. Techniškai sudėtingose trasose sėkmingai varžybose pasirodė Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro orientacininkai. Ugnė Gabreliūnaitė M-12 grupėje užėmė 2-ąją vietą, tokio paties amžiaus grupėje Gvidas Burbulis buvo trečias, Tadas Mackevičius užėmė šeštąja vietą. Jaunučių grupėse Gytis Dauknys ir Malvina Girinskytė užėmė penktąsias vietas. Sportininkus treniruoja Algirdas Šalkauskas. Jaunių grupėje Domantas Balčiūnas (trenerė V. Rudzenskaitė) buvo šeštas. Jauniams ir jaunučiams tai buvo paskutinės atrankinės varžybos į birželio pabaigoje Slovakijoje vyksiantį Europos jaunių ir jaunučių čempionatą.

Iš Lietuvos jaunučių bokso čempionato grįžo su medaliais

IMG 20170527 195423 845Gegužės 24-27 d. Marijampolėje vyko Lietuvos jaunučių bokso čempionatas. Panevėžio miestui atstovavo Kūno kultūros ir sporto centro auklėtiniai ir bokso klubo „Olimpietis“ boksininkai. Panevėžiečiai iškovojo 3 aukso, 3 sidabro ir 3 bronzos medalius. Čempionais tapo savo svorio kategorijose: Lukas Šulga, Danas Vilkas ir Aleksandras Žalys; antras vietas iškovojo Martynas Suchotskis, Redas Kondrotas ir Laura Turauskaitė; trečias vietas – Algirdas Žilinskas, Darija Katkevičiūtė ir Ieva Leimontaitė. Šiuos sportininkus treniruoja D. Katkevičius, V. Karpačiauskas, A. Laučenkovas.