pkksc2 logo

  
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg

Baigėsi 2016-2017 metų krepšinio sezonas

DSC 0145Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro sporto komplekso „Aukštaitija“ salėje šurmuliavo gausus būrys svečių, trenerių, ugdytinių, tėvelių. Baigėsi krepšinio 2016-2017 metų sezonas, tad visi susirinko į uždarymo šventę pasidžiaugti laimėjimais, palydėti abiturientus į naują gyvenimo etapą, padėkoti už nuveiktus darbus Panevėžio, Lietuvos labui, išbandyti save įvairiuose konkursuose.

Apie 320 ugdytinių Panevėžio KKSC mokosi krepšinio abėcėlės. Mažieji dar tik semiasi žinių, tuo tarpu paaugę jau dalyvauja varžybose. 2016-2017 m. sezone net 16 komandų dalyvavo skaitlingiausioje pagal komandų skaičių Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje, dalyvauta moterų „Akvilės“ krepšinio lygoje, JR.NBA – Lietuva vaikų čempionate, Panevėžio m. vyrų pirmenybių A ir B lygos varžybose, įvairiuose turnyruose išvykoje ir Panevėžyje.

Renginio metu buvo apdovanotos komandos prizininkės:

1.    Lietuvos vaikų mergaičių U12 čempionato komanda (2005 m. ir jaun. gim.) III vietos laimėtoja, trenerė Ilona Rimšienė.
2.    JR. NBA-Lietuva vaikų čempionato komanda (bern. gim. 2006 m., merg. gim. 2004 m.) Panevėžio KKSC/Indiana „Pacers“ III vietos laimėtoja, treneriai Aurimas Puodžiūnas, Rima Daunienė.
3.    Lietuvos jaunučių mergaičių U16 čempionato B diviziono komanda (2002 m. gim.) II vietos laimėtoja, trenerė Rima Daunienė.
4.    Panevėžio miesto vyrų pirmenybių B lygos KKSC-3 vaikinų komanda (2000 m. gim.) I vietos laimėtoja, treneris Tadas Mykolaitis.

Padėkota krepšininkams, kurie atstovavo Panevėžiui rengiamuose projektuose „Talentų karta“, „Aukime kartu“, dalyvavo Lietuvos krepšinio federacijos rengiamose stovyklose, atstovavo Lietuvos rinktinėms:

1.    Evelina Šataitė (trenerė Jolanta Četkauskienė);
2.    Dovilė Perevičiūtė (trenerė Rima Daunienė);
3.    Šeila Gudinskaitė (trenerė Rima Daunienė);
4.    Justina Oficerovaitė (trenerė Rima Daunienė);
5.    Ugnė Mikštaitė (trenerė Rima Daunienė);
6.    Vestina Keburytė (trenerė Rima Daunienė);
7.    Emilija Vienažinskaitė (trenerė Ilona Rimšienė);
8.    Mantas Rubštavičius (treneris Viktoras Apinys);
9.    Redas Venclovas (treneris Viktoras Apinys);
10.    Eirinas Pilkauskas (treneris Žydrūnas Valuckis);
11.    Antanas Kareniauskas (treneris Tadas Mykolaitis).

Įteikti specialūs Lietuvos moksleivių krepšinio lygos prizai A. Kareniauskui naudingiausiam Lietuvos jaunučių U16 čempionato žaidėjui, Aurimui Papučkai perspektyviausiam Panevėžio regiono teisėjui.

Sportininkus sveikino Panevėžio miesto savivaldybės sporto skyriaus vedėjas Justinas Jasiukaitis, vyr. specialistė Indrė Bubelytė, sporto centro direktorius Saulius Raziūnas, šokių kolektyvas „Grandinėlė“ (vadovė Zita Rimkuvienė), šokių studijos „Project extreme“ šokėjos (vadovė Agnė Pinauskaitė).

Konkursų nugalėtojai:

BAUDUKAS:

1.    Viltė Andrunavičiūtė  (trenerė Ilona Rimšienė);
2.    Dovydas Kaziela (treneris Aurimas Puodžiūnas).

KARAVANAS:

1.    Justina Oficerovaitė (trenerė Rima Daunienė);
2.    Eirinas Pilkauskas (treneris Žydrūnas Valuckis).

TRITAŠKIAI:

1.    Lukas Dubikaltis (treneris Viktoras Apinys).

DĖJIMAI Į KREPŠĮ:

1.    Robertas Balčius (treneris Tadas Mykolaitis).

Sporto renginiai ŠIANDIEN

18 val. sporto komplekse „Aukštaitija“,

A. Jakšto 1

Lietuvos jaunių vaikinų U-18 krepšinio čempionato A diviziono rungtynės

Panevėžio KKSC/R. Sargūno SG – Vilniaus KM-I

Nuorodos

miestas

 

 

kksd

 

 

 

Futboloakademija

 

 sekunde

 

 

aina

 

paninfo2

 

Pramogos

 

sitemape