pkksc2 logo

Lietuvos orientavimosi sporto čempionatas bėgte

18836000 10211001569727896 3449663544010406914 nSavaitgalį Lazdijų apylinkėse, Bestraigiškės miške vyko Lietuvos orientavimosi sporto čempionatas bėgte vidutinėje trasoje. Techniškai sudėtingose trasose sėkmingai varžybose pasirodė Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro orientacininkai. Ugnė Gabreliūnaitė M-12 grupėje užėmė 2-ąją vietą, tokio paties amžiaus grupėje Gvidas Burbulis buvo trečias, Tadas Mackevičius užėmė šeštąja vietą. Jaunučių grupėse Gytis Dauknys ir Malvina Girinskytė užėmė penktąsias vietas. Sportininkus treniruoja Algirdas Šalkauskas. Jaunių grupėje Domantas Balčiūnas (trenerė V. Rudzenskaitė) buvo šeštas. Jauniams ir jaunučiams tai buvo paskutinės atrankinės varžybos į birželio pabaigoje Slovakijoje vyksiantį Europos jaunių ir jaunučių čempionatą.